להיות הומיאופת

להיות הומיאופת

האם תמיד חלמת לעזור לאנשים?

תמיד קראת והתעניינת ברפואה טבעית?

האם נחשפת להומיאופתיה וליכולת יוצאת הדופן שלה לעזור לאנשים?

 

אם תמיד שאפת לדעת מדוע אנשים נעשים חולים ואיך ניתן לרפאם באופן טבעי, ורצית לעסוק ברפואה ייחודית שמטפלת בשורש הבעיה ופותרת אותה באופן היסודי ביותר, הומיאופתיה היא המקצוע עבורך!

מדוע הומיאופתיה?

הומיאופתיה קלאסית היא אחת משיטות הטיפול המובילות את עולם הרפואה המשלימה כבר מעל 250 שנה.
בשנים האחרונות זוכה ההומיאופתיה להעדפה ברורה בקרב הפונים לטיפולי רפואה משלימה, בשל יכולות האבחון
הייחודיות, וכמובן, בזכות תוצאות הטיפול והשפעתן על בריאותם הנפשית והפיזית של המטופלים.

קריירה בהומאופתיה - נועה אדם גרוס, הומאופתית ומנהלת בית הספר.

ההומיאופתיה מטפלת במגוון רחב ביותר של גילאים ובעיות רפואיות

כהומיאופתים יש לנו את היכולת לעזור לעומק למגוון רחב של אנשים, בגילאים שונים המגיעים עם שלל בעיות נפשיות ופיזיות. ההומיאופתיה מתאימה לכל גיל מינקות ועד הגיל השלישי ומתאימה לטפל במרבית המצבים הבריאותיים. בכך היא מאפשרת לכם כהומיאופתים, לטפל בטווח רחב מאד של קהלים.

ההומיאופתיה היא רפואה ייחודית בכך שהיא מטפלת באדם באופן שורשי ומקיף

חומר שיצר תופעות מסוימות באדם הבריא, הוא זה שירפא תופעות אלה באדם החולה. באבחון הראשוני אנו אוספים את שלל הרגישויות של האדם. כמו כן,אנחנו מחפשים את שורש הסיבה שבגללה נעשה חולה מלכתחילה. לתמונה שלמה זו- אנו מתאימים את החומר הדומה ביותר בטבע. בדומה לחיסון, הגוף 'מתעורר' לפעולה כתוצאה מהפגישה עם החומר הדומה לו ומרפא את המחלה. וכך בהדרגה - הטיפול עוזר לאדם להשתחרר מהצורך בתרופות ולחוש חזק יותר ובריא יותר.

ההומיאופתיה היא רפואה ייחודית בכך שהיא מטפלת באדם באופן שורשי ומקיף

ההומיאופת לא מטפל רק בסימפטום, אלא שואל "מדוע האדם נהיה חולה?"
כהומאופתים תבינו את הקשר המלא בין מצבו הנפשי של המטופל ולבין כל מחלותיו הפיזיות ותטפלו בו כמכלול, כדי להביאו לבריאות אופטימלית.

אחת ההנאות הגדולות והסיפוק במקצוע המופלא הזה ,היא לראות את מטופלינו מגיעים לקליניקה ומדווחים על שיפור כללי בכל הרמות: במצב הרוח, ברמת האנרגיה, במצב הנפשי, בשינה ובשלל מערכות הגוף. זהו תהליך הריפוי הייחודי להומיאופתיה - ריפוי יסודי ! והוא מסב למטופל ולמטפל אושר גדול!

ההומיאופתיה מסייעת בקשיים נפשיים לצד עזרתה הרבה בבעיות גופניות

ההומיאופתיה ידועה מאד בתחום הרפואה המשלימה בשל יכולתה לסייע מאד בקשיים נפשיים, חרדות, אי שקט, דיכאון, קשיי קשב וריכוז ובעיות שינה.

כהומיאופתים, תהיה לכם הזכות לעזור לאנשים עם בעיות נפשיות, בשילוב עם עזרה משמעותית בבעיות פיזיות. היכולת הזו, ליצור הקלה נפשית משמעותית, היא ייחודית להומיאופתיה. זו אחת הסיבות שההומיאופתיה מושכת אליה שלל מטופלים ומטפלים שחשוב להם לא רק להקל פיזית, אלא גם לסייע לאנשים משמעותית ברמה הנפשית.

רפואת העתיד- הומיאופתיה ותזונה מתקדמת

בית הספר גאה לפתוח השנה את המסלול הראשון בעולם של לימודי הומיאופתיה ותזונה מתקדמת. לאור ההצלחה העולה של השילוב בין הומיאופתיה ותזונה ואחוזי ההצלחה הגבוהים של שילוב זה בקליניקות ברחבי העולם, החלטנו להרחיב את הלימודים ולהוסיף מסלול נרחב של לימודי תזונה מתקדמת.

המסלול החדש יעניק לסטודנטים ידע נרחב אף יותר וארגז כלים עשיר. לצד לימודי ההומיאופתיה ירכשו התלמידים ידע בעל ערך בכל יסודות התזונה הנכונה, עבודה עם בדיקות מעבדה מתקדמות, איתור חסרים תזונתיים וטיפול משלים בעזרת תזונה ותוספי מזון.

מה זה אומר: להיות הומיאופת?

לעסוק בהומיאופתיה זו זכות גדולה- וסיפוק גדול.

אתם מקבלים את הזכות ואת הכלים להיות שם עבור ילדים ומבוגרים ולתמוך בהם.
יש בידכם את הכלים לעזור למגוון רחב של מחלות ולתת להן פיתרון יסודי וטבעי לחלוטין.

כהומיאופתים אתם זוכים להבנה מלאה של שורשי המחלות ומדוע הן מגיעות ובהמשך את היכולת להסירן ביעילות. הבנה זו תתרום לכם ברמה האישית, וכמובן תאפשר לכם לעזור למשפחותיכם ולמטופליכם העתידיים באופן הטוב ביותר.

כשאתם עוסקים בהומיאופתיה חיי היום יום שלכם מלאים במשמעות, בתמיכה באנשים ברגעיהם הקשים, כשאתם זוכים להיות שם עבורם, ולבסוף בהנאה מבשורות טובות ומשמחות כמו: "אני בהריון! " או "הפריחה נעלמה" או "תודה לאל, הכאבים מאחורי!"

בסופו של יום, אין אושר גדול מלעזור באמת לאנשים. וזהו האושר שההומיאופתים זוכים לו.

קריירה בהומיאופתיה

בוגרי בית הספר יכולים לעבוד באופן עצמאי לחלוטין, בזמנים ובאזורים הנוחים להם, מכל מקום בארץ ובעולם, בקליניקה או דרך הסקייפ/הזום ולנהל בעצמם קליניקה פרטית ומשגשגת.

אחד היתרונות של קריירה בהומיאופתיה היא העצמאות שהיא מאפשרת. אם חשוב לך לעבוד בזמנים שנוחים לך ומכל מקום שנוח לך ולהיות 'אדון לעצמך' - הומיאופתיה בהחלט מתאימה לך.

בעידן של היום, מטופלים רבים מעדיפים להגיע אל ההומיאופת ואל הטיפול התזונתי ולהימנע מתופעות הלוואי הכרוכות בטיפול תרופתי. ישנם רופאים ואנשים מקצוע רבים שעובדים בשיתוף פעולה עם הומיאופתים ומפנים אליהם את מטופליהם.

רמת המודעות להומיאופתיה גבוהה ביותר ויש שלל לקוחות שמחכים רק לך!

כמו כן, ישנה אפשרות להשתלב כיום כהומיאופתים במרפאות הרבות של הרפואה המשלימה בקופות החולים בכל רחבי הארץ.

חשוב שתדעו, כי מרבית ההומיאופתים בישראל הם בוגרי בית הספר הישראלי להומיאופתיה.