top of page
להיות הומיאופת

להיות הומאופת

האם תמיד חלמת לעזור לאנשים? תמיד קראת והתעניינת ברפואה טבעית? האם נחשפת להומאופתיה וליכולת יוצאת הדופן שלה לעזור לאנשים?

 

אם תמיד שאפת לדעת מדוע אנשים נעשים חולים ואיך ניתן לרפאם באופן טבעי, ורצית לעסוק ברפואה ייחודית שמטפלת בשורש הבעיה ופותרת אותה באופן היסודי ביותר, הומאופתיה היא המקצוע עבורך!

מדוע הומאופתיה?

הומאופתיה קלאסית היא אחת משיטות הטיפול המובילות את עולם הרפואה המשלימה כבר מעל 250 שנה.
 

בשנים האחרונות זוכה ההומאופתיה להעדפה ברורה בקרב הפונים לטיפולי רפואה משלימה, בשל יכולות האבחון
הייחודיות, וכמובן, בזכות תוצאות הטיפול והשפעתן על בריאותם הנפשית והפיזית של המטופלים.

קריירה בהומאופתיה - נועה אדם גרוס, הומאופתית ומרצה.

ההומאופתיה מטפלת במגוון רחב ביותר של גילאים ובעיות רפואיות

כהומאופתים יש לנו את היכולת לעזור לעומק למגוון רחב של אנשים, בגילאים שונים המגיעים עם שלל בעיות נפשיות ופיזיות.

 

ההומאופתיה מתאימה לכל גיל מינקות ועד הגיל השלישי ומתאימה לטפל במרבית המצבים הבריאותיים. בכך היא מאפשרת לכם כהומאופתים, לטפל בטווח רחב מאד של קהלים.

ההומאופתיה היא רפואה ייחודית בכך שהיא מטפלת באדם באופן שורשי ומקיף

חומר שיצר תופעות מסוימות באדם הבריא, הוא זה שירפא תופעות אלה באדם החולה.

 

באבחון הראשוני אנו אוספים את שלל הרגישויות של האדם. כמו כן,אנחנו מחפשים את שורש הסיבה שבגללה נעשה חולה מלכתחילה. לתמונה שלמה זו- אנו מתאימים את החומר הדומה ביותר בטבע.

 

בדומה לחיסון, הגוף 'מתעורר' לפעולה כתוצאה מהפגישה עם החומר הדומה לו ומרפא את המחלה. וכך בהדרגה - הטיפול עוזר לאדם להשתחרר מהצורך בתרופות ולחוש חזק יותר ובריא יותר.

ההומאופתיה היא רפואה ייחודית בכך שהיא מטפלת באדם באופן שורשי ומקיף

ההומאופת לא מטפל רק בסימפטום, אלא שואל "מדוע האדם נהיה חולה?"
כהומאופתים תבינו את הקשר המלא בין מצבו הנפשי של המטופל ולבין כל מחלותיו הפיזיות ותטפלו בו כמכלול, כדי להביאו לבריאות אופטימלית.

אחת ההנאות הגדולות והסיפוק במקצוע המופלא הזה, היא לראות את מטופלינו מגיעים לקליניקה ומדווחים על שיפור כללי בכל הרמות: במצב הרוח, ברמת האנרגיה, במצב הנפשי, בשינה ובשלל מערכות הגוף. זהו תהליך הריפוי הייחודי להומאופתיה - ריפוי יסודי ! והוא מסב למטופל ולמטפל אושר גדול!

ההומאופתיה מסייעת בקשיים נפשיים לצד עזרתה הרבה בבעיות גופניות

ההומאופתיה ידועה מאד בתחום הרפואה המשלימה בשל יכולתה לסייע מאד בקשיים נפשיים, חרדות, אי שקט, דיכאון, קשיי קשב וריכוז ובעיות שינה.

כהומאופתים, תהיה לכם הזכות לעזור לאנשים עם בעיות נפשיות, בשילוב עם עזרה משמעותית בבעיות פיזיות. היכולת הזו, ליצור הקלה נפשית משמעותית, היא ייחודית להומאופתיה.

 

זו אחת הסיבות שההומאופתיה מושכת אליה שלל מטופלים ומטפלים שחשוב להם לא רק להקל פיזית, אלא גם לסייע לאנשים משמעותית ברמה הנפשית.

רפואת העתיד- הומאופתיה ותזונה מתקדמת

בית הספר גאה לפתוח השנה את המסלול הראשון בעולם של לימודי הומאופתיה ותזונה מתקדמת.

 

לאור ההצלחה העולה של השילוב בין הומאופתיה ותזונה ואחוזי ההצלחה הגבוהים של שילוב זה בקליניקות ברחבי העולם, החלטנו להרחיב את הלימודים ולהוסיף מסלול נרחב של לימודי תזונה מתקדמת.

המסלול החדש יעניק לסטודנטים ידע נרחב אף יותר וארגז כלים עשיר.

 

לצד לימודי ההומאופתיה ירכשו התלמידים ידע בעל ערך בכל יסודות התזונה הנכונה, עבודה עם בדיקות מעבדה מתקדמות, איתור חסרים תזונתיים וטיפול משלים בעזרת תזונה ותוספי מזון.

מה זה אומר: להיות הומאופת?

לעסוק בהומאופתיה זו זכות גדולה- וסיפוק גדול.

אתם מקבלים את הזכות ואת הכלים להיות שם עבור ילדים ומבוגרים ולתמוך בהם.
יש בידכם את הכלים לעזור למגוון רחב של מחלות ולתת להן פיתרון יסודי וטבעי לחלוטין.

כהומאופתים אתם זוכים להבנה מלאה של שורשי המחלות ומדוע הן מגיעות ובהמשך את היכולת להסירן ביעילות. הבנה זו תתרום לכם ברמה האישית, וכמובן תאפשר לכם לעזור למשפחותיכם ולמטופליכם העתידיים באופן הטוב ביותר.

כשאתם עוסקים בהומאופתיה חיי היום יום שלכם מלאים במשמעות, בתמיכה באנשים ברגעיהם הקשים, כשאתם זוכים להיות שם עבורם, ולבסוף בהנאה מבשורות טובות ומשמחות כמו: "אני בהריון! " או "הפריחה נעלמה" או "תודה לאל, הכאבים מאחורי!"

בסופו של יום, אין אושר גדול מלעזור באמת לאנשים. וזהו האושר שההומאופתים זוכים לו.

 

קראו עוד על: מה זה הומאופתיה

קריירה בהומאופתיה

בוגרי בית הספר יכולים לעבוד באופן עצמאי לחלוטין, בזמנים ובאזורים הנוחים להם, מכל מקום בארץ ובעולם, בקליניקה או דרך הסקייפ/הזום ולנהל בעצמם קליניקה פרטית ומשגשגת.

אחד היתרונות של קריירה בהומאופתיה היא העצמאות שהיא מאפשרת. אם חשוב לך לעבוד בזמנים שנוחים לך ומכל מקום שנוח לך ולהיות 'אדון לעצמך' - הומאופתיה בהחלט מתאימה לך.

בעידן של היום, מטופלים רבים מעדיפים להגיע אל ההומאופת ואל הטיפול התזונתי ולהימנע מתופעות הלוואי הכרוכות בטיפול תרופתי. ישנם רופאים ואנשים מקצוע רבים שעובדים בשיתוף פעולה עם הומאופתים ומפנים אליהם את מטופליהם.

רמת המודעות להומאופתיה גבוהה ביותר ויש שלל לקוחות שמחכים רק לך!

כמו כן, ישנה אפשרות להשתלב כיום כהומאופתים במרפאות הרבות של הרפואה המשלימה בקופות החולים בכל רחבי הארץ.

חשוב שתדעו, כי מרבית ההומאופתים בישראל הם בוגרי בית הספר הישראלי להומאופתיה.

bottom of page